داستان موفقیت تهران لایی

شرکت تهران لایی یکی از بزرگترین مجموعه های تولید پشم شیشه در ایران می باشد. مجموعه کارخانه های این شرکت در شهرک صنعتی صفادشت مستقر می باشد.  تهران لایی پس اعلام نیاز خود نسبت به برنامه های BPMS و اتوماسیون اداری به شرکت تاران, تاران سه دوره جلسه توجیهی برای آشنایی تهران لایی با سامانه های یکپارچه مدیریت از جمله اتوماسیون اداری و BPMS را در محل سازمان آنها برگذار کرد.
شرکت تاران با ارائه مطالبی در حوزه ی BPM, مدیریت فرایندهای کسب و کار, نرم افزار مدیریت فرایند کسب وکار و اتوماسیون های اداری شرکت تهران لایی را نسبت به بازار موجود برای این محصولات آشنا کرد.
پس بررسی هایی شرکت تهران لایی روی محصولات موجود در بازار انجام داد در نهایت نرم افزار BPMS تاران و اتوماسیون اداری تاران را برای استفاده در مجموعه ی خود استفاده کردند.
به گفته ی جناب مهندس خسروی مدیر انفورماتیک شرکت تهران لایی, محصولات تاران با دیگر محصولات موجود در بازار بسیار متفاوت است و محیط کاربری آن بر خلاف دیگر رقیبان بسیار ساده بوده و با کمترین آموزش امکان استفاده از این نرم افزار وجود دارد. از جمله دلایلی که ما تاران را برای الکترونیکی کردن سازمان انتخاب کردیم:
– خدمات پس از فروش و همراهی شرکت برای استفاده درست از BPMS تاران
– محیط کاربری بسیار ساده و متفاوت
– تماما ایرانی بودن محصولات شرکت
–  سرعت بسیار بالا و یکپارچگی فوق العاده محصول
– ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *